KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14188091
nr 1418 8091
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Häst i stallet, 56x76, oramat löst blad, akvarell. Signerad
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:50:01
10/9 19:01:03